Квитки на автобус Київ – Одеса

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Одеса


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Одеса ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Одеса.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Одеса — Київ.

Автобусні рейси Київ – Одеса

Автобуси Київ – Одеса відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в суботу. У тиждень виходить близько 1017 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Одеса автобусом можна за 4 ч 0 мин. Відстань між містами становить 530 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Одеса

В середньому ціна квитка становить 626 грн. Найдешевший квиток коштує 473 грн, а найдорожчий 840 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Одеса

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 30717 квитків Київ – Одеса.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Одеса займається 29 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Одеса
Середня ціна квитка626 грн
Найдорожчий квиток840 грн
Найдешевший квиток473 грн
Найшвидший рейс4 ч 0 мин
Частота рейсів на день114
Піковий деньв суботу
Продаваних квитків в день114
Перевізників на напрямку29
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439