Квитки на автобус Карлсруе – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Карлсруе – Львів


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Карлсруе – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Карлсруе, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Карлсруе.

Автобусні рейси Карлсруе – Львів

Автобуси Карлсруе – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Карлсруе в місто Львів автобусом можна за 24 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1358 км.

Вартість квитків на автобус Карлсруе – Львів

В середньому ціна квитка становить 2311 грн. Найдешевший квиток коштує 1717 грн, а найдорожчий 3210 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Карлсруе – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 13 квитків Карлсруе – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Карлсруе і Львів займається 7 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Карлсруе

В місті Карлсруе знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Karlsruhe , що знаходится за адресою Karlsruhe .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Карлсруе – Львів
Середня ціна квитка2311 грн
Найдорожчий квиток3210 грн
Найдешевший квиток1717 грн
Найшвидший рейс24 ч 10 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку7
Місто Карлсруе пов’язане з автостанціями899