Квитки на автобус Голенюв – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Голенюв – Львів


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Голенюв – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Голенюв, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Голенюв.

Автобусні рейси Голенюв – Львів

Автобуси Голенюв – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 45 рейсів. Дістатися з міста Голенюв в місто Львів автобусом можна за 16 ч 50 мин. Відстань між містами становить 911 км.

Вартість квитків на автобус Голенюв – Львів

В середньому ціна квитка становить 1246 грн. Найдешевший квиток коштує 1100 грн, а найдорожчий 1451 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Голенюв – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 48 квитків Голенюв – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Голенюв і Львів займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Голенюв

В місті Голенюв знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Goleniow , що знаходится за адресою Goleniow .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Голенюв – Львів
Середня ціна квитка1246 грн
Найдорожчий квиток1451 грн
Найдешевший квиток1100 грн
Найшвидший рейс16 ч 50 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку6
Місто Голенюв пов’язане з автостанціями314