Квитки на автобус Долина – Познань

Список рейсів на завтра по напрямку Долина – Познань


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Долина – Познань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Долина, розклад автобусів з м. Познань.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Познань — Долина.

Автобусні рейси Долина – Познань

Автобуси Долина – Познань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 60 рейсів. Дістатися з міста Долина в місто Познань автобусом можна за 15 ч 45 мин. Відстань між містами становить 752 км.

Вартість квитків на автобус Долина – Познань

В середньому ціна квитка становить 756 грн. Найдешевший квиток коштує 599 грн, а найдорожчий 908 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Долина – Познань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 135 квитків Долина – Познань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Долина і Познань займається 10 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Долина

В місті Долина знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Долина , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; будинок 1 .

Автостанції Познань

В місті Познань знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Познань , що знаходится за адресою вулиця Станіслава Матія; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Долина – Познань
Середня ціна квитка756 грн
Найдорожчий квиток908 грн
Найдешевший квиток599 грн
Найшвидший рейс15 ч 45 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку10
Місто Долина пов’язане з автостанціями371