Квитки на автобус Чернівці – Грудзьондз

Список рейсів на завтра по напрямку Чернівці – Грудзьондз


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Чернівці – Грудзьондз ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Чернівці, розклад автобусів з м. Грудзьондз.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Грудзьондз — Чернівці.

Автобусні рейси Чернівці – Грудзьондз

Автобуси Чернівці – Грудзьондз відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в п’ятницю. У тиждень виходить близько 13 рейсів. Дістатися з міста Чернівці в місто Грудзьондз автобусом можна за 23 ч 55 мин. Відстань між містами становить 922 км.

Вартість квитків на автобус Чернівці – Грудзьондз

В середньому ціна квитка становить 1546 грн. Найдешевший квиток коштує 1500 грн, а найдорожчий 1685 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Чернівці – Грудзьондз

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Чернівці – Грудзьондз.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Чернівці і Грудзьондз займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Чернівці

В місті Чернівці знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний (Чернівці-1) , що знаходится за адресою вулиця Головна; будинок 219 .

Автостанції Грудзьондз

В місті Грудзьондз знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Грудзендз , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 38/40 .

Зведена інформація по напрямку Чернівці – Грудзьондз
Середня ціна квитка1546 грн
Найдорожчий квиток1685 грн
Найдешевший квиток1500 грн
Найшвидший рейс23 ч 55 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв п’ятницю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку1
Місто Чернівці пов’язане з автостанціями1345