Квитки на автобус Луцьк – Грудзьондз

Список рейсів на завтра по напрямку Луцьк – Грудзьондз


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Луцьк – Грудзьондз ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Луцьк, розклад автобусів з м. Грудзьондз.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Грудзьондз — Луцьк.

Автобусні рейси Луцьк – Грудзьондз

Автобуси Луцьк – Грудзьондз відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 43 рейсів. Дістатися з міста Луцьк в місто Грудзьондз автобусом можна за 14 ч 10 мин. Відстань між містами становить 651 км.

Вартість квитків на автобус Луцьк – Грудзьондз

В середньому ціна квитка становить 1164 грн. Найдешевший квиток коштує 950 грн, а найдорожчий 1514 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Луцьк – Грудзьондз

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 5 квитків Луцьк – Грудзьондз.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Луцьк і Грудзьондз займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Луцьк

В місті Луцьк знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Луцьк , що знаходится за адресою вулиця Конякіна; будинок 39 .

Автостанції Грудзьондз

В місті Грудзьондз знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Грудзендз , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 38/40 .

Зведена інформація по напрямку Луцьк – Грудзьондз
Середня ціна квитка1164 грн
Найдорожчий квиток1514 грн
Найдешевший квиток950 грн
Найшвидший рейс14 ч 10 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку8
Місто Луцьк пов’язане з автостанціями1263