Список рейсов из г. Городенка

Розклад автовокзалів і автостанцій Городенка

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Городенка. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Городенка - Пльзень , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Городенка

В Городенка знаходиться 78 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автостанция Городенка в місті Городенка , яка знаходиться за адресою вулиця Шевченко; будинок 49 . У день вона обслуговує 324 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 45 інших населених пунктів в 3 країнах.

Перевізники Городенка

Автобусними перевезеннями з Городенка займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Експрес Автолюкс , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес-21 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Городенка

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 18 грн, а найдорожчий 1273. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Городенка

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Городенка і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Городенка
Кількість автостанцій в країні78
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста45
Найдешевший квиток18
Найдорожчий квиток1273
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни3
Найпопулярніший перевізникЕкспрес Автолюкс
Найпопулярніша автостанція в країніАвтостанция Городенка