Квитки на автобус Житомир – Конін

Список рейсів на завтра по напрямку Житомир – Конін


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Житомир – Конін ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Житомир, розклад автобусів з м. Конін.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Конін — Житомир.

Автобусні рейси Житомир – Конін

Автобуси Житомир – Конін відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 72 рейсів. Дістатися з міста Житомир в місто Конін автобусом можна за 16 ч 50 мин. Відстань між містами становить 910 км.

Вартість квитків на автобус Житомир – Конін

В середньому ціна квитка становить 1061 грн. Найдешевший квиток коштує 828 грн, а найдорожчий 1515 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Житомир – Конін

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 38 квитків Житомир – Конін.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Житомир і Конін займається 9 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Автостанції Конін

В місті Конін знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Залізнична станція Конін , що знаходится за адресою вулиця Колеева; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Житомир – Конін
Середня ціна квитка1061 грн
Найдорожчий квиток1515 грн
Найдешевший квиток828 грн
Найшвидший рейс16 ч 50 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку9
Місто Житомир пов’язане з автостанціями2074