icon-arrow-left-mob-search
Варшаваicon-arrow-right-mob-searchРівне
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back

Дата останнього оновлення: 16.04.2024. Більш актуальний розклад автобусів Варшава – Рівне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Варшава, розклад автобусів з м. Рівне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рівне — Варшава.

Автобусні рейси Варшава – Рівне

Автобуси Варшава – Рівне відправляються Щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 383 рейсів. Дістатися з міста Варшава в місто Рівне автобусом можна за 7 ч 30 мин. Відстань між містами становить 492 км.

Вартість квитків на автобус Варшава – Рівне

В середньому ціна квитка становить 592 грн. Найдешевший квиток коштує 443 грн, а найдорожчий 800 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Варшава – Рівне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1958 квитків Варшава – Рівне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Варшава і Рівне займається 54 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Варшава

В місті Варшава знаходиться 15 станцій. Найпопулярніша з них це Автобусна станція «Варшава-Захід» , що знаходится за адресою Єрусалимські алеї; будинок 144 .

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Зведена інформація по напрямку Варшава – Рівне
Середня ціна квитка592 грн
Найдорожчий квиток800 грн
Найдешевший квиток443 грн
Найшвидший рейс7 ч 30 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку54
Місто Варшава пов’язане з автостанціями2053