Квитки на автобус Варна – Татарбунари

Список рейсів на завтра по напрямку Варна – Татарбунари


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Варна – Татарбунари ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Варна, розклад автобусів з м. Татарбунари.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Татарбунари — Варна.

Автобусні рейси Варна – Татарбунари

Автобуси Варна – Татарбунари відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Варна в місто Татарбунари автобусом можна за 14 ч 10 мин. Відстань між містами становить 385 км.

Вартість квитків на автобус Варна – Татарбунари

В середньому ціна квитка становить 1061 грн. Найдешевший квиток коштує 924 грн, а найдорожчий 1198 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Варна – Татарбунари

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 90 квитків Варна – Татарбунари.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Варна і Татарбунари займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Варна

В місті Варна знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Собор , що знаходится за адресою вулиця Св. Св. Кирила і Мефодія; дім 2 .

Автостанції Татарбунари

В місті Татарбунари знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Ресторан Тиха Поляна , що знаходится за адресою вулиця Степова .

Зведена інформація по напрямку Варна – Татарбунари
Середня ціна квитка1061 грн
Найдорожчий квиток1198 грн
Найдешевший квиток924 грн
Найшвидший рейс14 ч 10 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку2
Місто Варна пов’язане з автостанціями413