Квитки на автобус Торунь – Новоград-Волинський

Список рейсів на завтра по напрямку Торунь – Новоград-Волинський


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Торунь – Звягель ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Торунь, розклад автобусів з м. Звягель.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Звягель — Торунь.

Автобусні рейси Торунь – Звягель

Автобуси Торунь – Звягель відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 33 рейсів. Дістатися з міста Торунь в місто Звягель автобусом можна за 16 ч 40 мин. Відстань між містами становить 808 км.

Вартість квитків на автобус Торунь – Звягель

В середньому ціна квитка становить 1072 грн. Найдешевший квиток коштує 900 грн, а найдорожчий 1302 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Торунь – Звягель

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Торунь – Звягель.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Торунь і Звягель займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Торунь

В місті Торунь знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Залізничні вокзал Торунь , що знаходится за адресою площа 18 Січной; будинок 4 .

Автостанції Звягель

В місті Звягель знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Новоград-Волинський , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 45 .

Зведена інформація по напрямку Торунь – Звягель
Середня ціна квитка1072 грн
Найдорожчий квиток1302 грн
Найдешевший квиток900 грн
Найшвидший рейс16 ч 40 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку6
Місто Торунь пов’язане з автостанціями853