Квитки на автобус Стрий – Дубно

Список рейсів на завтра по напрямку Стрий – Дубно


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Стрий – Дубно ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Стрий, розклад автобусів з м. Дубно.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Дубно — Стрий.

Автобусні рейси Стрий – Дубно

Автобуси Стрий – Дубно відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Стрий в місто Дубно автобусом можна за 2 ч 40 мин. Відстань між містами становить 225 км.

Вартість квитків на автобус Стрий – Дубно

В середньому ціна квитка становить 363 грн. Найдешевший квиток коштує 363 грн, а найдорожчий 363 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Стрий – Дубно

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Стрий – Дубно.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Стрий і Дубно займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Стрий

В місті Стрий знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Стрий , що знаходится за адресою вулиця Вокзальна; будинок 7Б .

Автостанції Дубно

В місті Дубно знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Дубно , що знаходится за адресою вулиця Забрама; будинок 26 .

Зведена інформація по напрямку Стрий – Дубно
Середня ціна квитка363 грн
Найдорожчий квиток363 грн
Найдешевший квиток363 грн
Найшвидший рейс2 ч 40 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку1
Місто Стрий пов’язане з автостанціями640