Квитки на автобус Жешув – Шепетівка

Список рейсів на завтра по напрямку Жешув – Шепетівка


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ряшів – Шепетівка ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ряшів, розклад автобусів з м. Шепетівка.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Шепетівка — Ряшів.

Автобусні рейси Ряшів – Шепетівка

Автобуси Ряшів – Шепетівка відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Ряшів в місто Шепетівка автобусом можна за 11 ч 10 мин. Відстань між містами становить 432 км.

Вартість квитків на автобус Ряшів – Шепетівка

В середньому ціна квитка становить 875 грн. Найдешевший квиток коштує 824 грн, а найдорожчий 978 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ряшів – Шепетівка

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 5 квитків Ряшів – Шепетівка.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ряшів і Шепетівка займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ряшів

В місті Ряшів знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жешув , що знаходится за адресою вулиця Артура Гроттгера; будинок 1 .

Автостанції Шепетівка

В місті Шепетівка знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Шепетівка , що знаходится за адресою Старокостянтинівське шосе; будинок 42 .

Зведена інформація по напрямку Ряшів – Шепетівка
Середня ціна квитка875 грн
Найдорожчий квиток978 грн
Найдешевший квиток824 грн
Найшвидший рейс11 ч 10 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку3
Місто Ряшів пов’язане з автостанціями1217