Квитки на автобус Радивилів – Зелена-Гура

Список рейсів на завтра по напрямку Радивилів – Зелена-Гура


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Радивилів – Зелена-Гура ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Радивилів, розклад автобусів з м. Зелена-Гура.

Автобусні рейси Радивилів – Зелена-Гура

Автобуси Радивилів – Зелена-Гура відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Радивилів в місто Зелена-Гура автобусом можна за 18 ч 20 мин. Відстань між містами становить 852 км.

Вартість квитків на автобус Радивилів – Зелена-Гура

В середньому ціна квитка становить 978 грн. Найдешевший квиток коштує 978 грн, а найдорожчий 978 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Радивилів – Зелена-Гура

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 99 квитків Радивилів – Зелена-Гура.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Радивилів і Зелена-Гура займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Радивилів

В місті Радивилів знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автобусна станція Радивилів , що знаходится за адресою вулиця Олександра Невського; будинок 90 .

Автостанції Зелена-Гура

В місті Зелена-Гура знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Зелена-Гура , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 27 .

Зведена інформація по напрямку Радивилів – Зелена-Гура
Середня ціна квитка978 грн
Найдорожчий квиток978 грн
Найдешевший квиток978 грн
Найшвидший рейс18 ч 20 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку1
Місто Радивилів пов’язане з автостанціями286