icon-arrow-left-mob-search
Прагаicon-arrow-right-mob-searchУжгород
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo
icon-arrow-back

Квитки на автобус Прага – Ужгород

icon-filtersФільтри
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсів на завтра у напрямку Прага – Ужгород

icon-filtersФільтри
UAH | EUR
1результатів
18:00
13:50 год.
06:50
вт, 23 липня
Прага
Автовокзал "Флоренц"
вул. Кризикова, буд. 6
вт, 23 липня
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
вул. Станційна, буд. 2
2000,00грн
icon-carrier"Д.М.Д. УКРАЇНА" ТОВ
2000,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Прага до м. Ужгород автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Прага - Ужгород, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Прага – Ужгород ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Прага, розклад автобусів з м. Ужгород.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ужгород — Прага.

Автобусні рейси Прага – Ужгород

Міжнародні автобуси Прага – Ужгород відправляються щоденно. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається в неділю, тому плануючи поїздку автобусом з міста Прага до міста Ужгород варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 711 км, а орієнтований час у дорозі становить 11 год 15 хв, у тиждень з міста Прага до міста Ужгород відправляється близько 84 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Прага-Ужгород - 14 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Прага-Ужгород, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Прага-Ужгород відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Прага – Ужгород

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Прага – Ужгород не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Прага' та 'Ужгород';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Прага до міста Ужгород, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Прага до міста Ужгород також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Прага - Ужгород, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Прага - Ужгород через онлайн-сервіс UkrPas становить 307 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Прага – Ужгород

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Прага – Ужгород. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Прага до Ужгород, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 840 грн;
  • середня ціна - 1123 грн;
  • найвища вартість квитка - 1273 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Прага - Ужгород, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Прага

Загальна кількість станцій у м.Прага, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Прага-Ужгород, становить близько 11 підприємств. Найпопулярніша з них це - Автовокзал Флоренц . Адреса найпопулярнішої станції м.Прага - вулиця Крізікова; будинок 6 .

Автостанції Ужгород

Прибуття автобусом Прага-Ужгород та висадка пасажирів здійснюється на 11 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Станційна; дім 2 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Прага – Ужгород?
Відстань між містами Прага–Ужгород складає 711 км, яку наші перевізники долають приблизно за 11 год 15 хв, з урахуванням проходження паспортного та митного контролю на кордоні між країнами. Різниця в часі між містами - 1 год.
Чи можу я забронювати місце на автобус Прага – Ужгород заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Прага–Ужгород варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Прага–Ужгород та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Прага – Ужгород, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Прага – Ужгород?
Ціна квитка на автобус Прага–Ужгород формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Прага–Ужгород і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.
Зведена інформація у напрямку Прага – Ужгород
Середня ціна квитка1123 грн
Найдорожчий квиток1273 грн
Найдешевший квиток840 грн
Найшвидший рейс11 год 15 хв
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку14
Місто Прага пов’язане з автостанціями1066

Інші маршрути у м. Ужгород