Квитки на автобус Покровськ – Краматорськ

Список рейсів на завтра по напрямку Покровськ – Краматорськ


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Покровськ – Краматорськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Покровськ, розклад автобусів з м. Краматорськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Краматорськ — Покровськ.

Автобусні рейси Покровськ – Краматорськ

Автобуси Покровськ – Краматорськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 180 рейсів. Дістатися з міста Покровськ в місто Краматорськ автобусом можна за 1 ч 35 мин. Відстань між містами становить 70 км.

Вартість квитків на автобус Покровськ – Краматорськ

В середньому ціна квитка становить 132 грн. Найдешевший квиток коштує 104 грн, а найдорожчий 147 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Покровськ – Краматорськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 23 квитків Покровськ – Краматорськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Покровськ і Краматорськ займається 18 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Покровськ

В місті Покровськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Покровск , що знаходится за адресою Покровск .

Автостанції Краматорськ

В місті Краматорськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Краматорськ , що знаходится за адресою бульвар Машинобудівників; будинок 28 .

Зведена інформація по напрямку Покровськ – Краматорськ
Середня ціна квитка132 грн
Найдорожчий квиток147 грн
Найдешевший квиток104 грн
Найшвидший рейс1 ч 35 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку18
Місто Покровськ пов’язане з автостанціями404