Квитки на автобус Олександрія – Гожув-Велькопольски

Список рейсів на завтра по напрямку Олександрія – Гожув-Велькопольски


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Олександрія – Гожув-Велькопольски ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Олександрія, розклад автобусів з м. Гожув-Велькопольски.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Гожув-Велькопольски — Олександрія.

Автобусні рейси Олександрія – Гожув-Велькопольски

Автобуси Олександрія – Гожув-Велькопольски відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Олександрія в місто Гожув-Велькопольски автобусом можна за 30 ч 50 мин. Відстань між містами становить 1602 км.

Вартість квитків на автобус Олександрія – Гожув-Велькопольски

В середньому ціна квитка становить 1700 грн. Найдешевший квиток коштує 1700 грн, а найдорожчий 1700 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Олександрія – Гожув-Велькопольски

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 6 квитків Олександрія – Гожув-Велькопольски.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Олександрія і Гожув-Велькопольски займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Олександрія

В місті Олександрія знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Олександрія , що знаходится за адресою вулиця Садова; будинок 12А .

Автостанції Гожув-Велькопольски

В місті Гожув-Велькопольски знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гожув-Великопольський , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 10 .

Зведена інформація по напрямку Олександрія – Гожув-Велькопольски
Середня ціна квитка1700 грн
Найдорожчий квиток1700 грн
Найдешевший квиток1700 грн
Найшвидший рейс30 ч 50 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку1
Місто Олександрія пов’язане з автостанціями429