Квитки на автобус Кельце – Переяслав-Хмельницький

Список рейсів на завтра по напрямку Кельце – Переяслав-Хмельницький


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кельце – Переяслав ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кельце, розклад автобусів з м. Переяслав.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Переяслав — Кельце.

Автобусні рейси Кельце – Переяслав

Автобуси Кельце – Переяслав відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Кельце в місто Переяслав автобусом можна за 21 ч 0 мин. Відстань між містами становить 925 км.

Вартість квитків на автобус Кельце – Переяслав

В середньому ціна квитка становить 1120 грн. Найдешевший квиток коштує 1120 грн, а найдорожчий 1120 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кельце – Переяслав

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 144 квитків Кельце – Переяслав.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кельце і Переяслав займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кельце

В місті Кельце знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Площа біля залізничного вокзалу (біля пошти) , що знаходится за адресою вулиця Желязни / площа Неподлежності .

Автостанції Переяслав

В місті Переяслав знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Супермаркет АТБ , що знаходится за адресою вулиця Богдана Хмельницького; будинок 104 .

Зведена інформація по напрямку Кельце – Переяслав
Середня ціна квитка1120 грн
Найдорожчий квиток1120 грн
Найдешевший квиток1120 грн
Найшвидший рейс21 ч 0 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку1
Місто Кельце пов’язане з автостанціями1143