Квитки на автобус Хмельницький – Підволочиськ

Список рейсів на завтра по напрямку Хмельницький – Підволочиськ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Хмельницький – Підволочиськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Хмельницький, розклад автобусів з м. Підволочиськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Підволочиськ — Хмельницький.

Автобусні рейси Хмельницький – Підволочиськ

Автобуси Хмельницький – Підволочиськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 155 рейсів. Дістатися з міста Хмельницький в місто Підволочиськ автобусом можна за 1 ч 5 мин. Відстань між містами становить 79 км.

Вартість квитків на автобус Хмельницький – Підволочиськ

В середньому ціна квитка становить 89 грн. Найдешевший квиток коштує 60 грн, а найдорожчий 156 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Хмельницький – Підволочиськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 5 квитків Хмельницький – Підволочиськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Хмельницький і Підволочиськ займається 17 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Автостанції Підволочиськ

В місті Підволочиськ знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Підволочиськ , що знаходится за адресою вулиця Тернопільська; будинок 15 А .

Зведена інформація по напрямку Хмельницький – Підволочиськ
Середня ціна квитка89 грн
Найдорожчий квиток156 грн
Найдешевший квиток60 грн
Найшвидший рейс1 ч 5 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку17
Місто Хмельницький пов’язане з автостанціями1948