Квитки на автобус Херсон – Кельце

Список рейсів на завтра по напрямку Херсон – Кельце


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Херсон – Кельце ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Херсон, розклад автобусів з м. Кельце.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кельце — Херсон.

Автобусні рейси Херсон – Кельце

Автобуси Херсон – Кельце відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 34 рейсів. Дістатися з міста Херсон в місто Кельце автобусом можна за 28 ч 25 мин. Відстань між містами становить 1192 км.

Вартість квитків на автобус Херсон – Кельце

В середньому ціна квитка становить 1680 грн. Найдешевший квиток коштує 1458 грн, а найдорожчий 1820 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Херсон – Кельце

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 17 квитків Херсон – Кельце.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Херсон і Кельце займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Херсон

В місті Херсон знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Полковника Кедровського; будинок 1 .

Автостанції Кельце

В місті Кельце знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Площа біля залізничного вокзалу (біля пошти) , що знаходится за адресою вулиця Желязни / площа Неподлежності .

Зведена інформація по напрямку Херсон – Кельце
Середня ціна квитка1680 грн
Найдорожчий квиток1820 грн
Найдешевший квиток1458 грн
Найшвидший рейс28 ч 25 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку5
Місто Херсон пов’язане з автостанціями1644