Квитки на автобус Дубно – Холм

Список рейсів на завтра по напрямку Дубно – Холм


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Дубно – Холм ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Дубно, розклад автобусів з м. Холм.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Холм — Дубно.

Автобусні рейси Дубно – Холм

Автобуси Дубно – Холм відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 20 рейсів. Дістатися з міста Дубно в місто Холм автобусом можна за 6 ч 15 мин. Відстань між містами становить 213 км.

Вартість квитків на автобус Дубно – Холм

В середньому ціна квитка становить 523 грн. Найдешевший квиток коштує 470 грн, а найдорожчий 550 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Дубно – Холм

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Дубно – Холм.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Дубно і Холм займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Дубно

В місті Дубно знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автобусна станція Дубно , що знаходится за адресою вулиця Забрама; будинок 26 .

Автостанції Холм

В місті Холм знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Хелм , що знаходится за адресою вулиця Львівська; будинок 20 .

Зведена інформація по напрямку Дубно – Холм
Середня ціна квитка523 грн
Найдорожчий квиток550 грн
Найдешевший квиток470 грн
Найшвидший рейс6 ч 15 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку3
Місто Дубно пов’язане з автостанціями624