Квитки на автобус Дружківка – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Дружківка – Львів


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Дружківка – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Дружківка, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Дружківка.

Автобусні рейси Дружківка – Львів

Автобуси Дружківка – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Дружківка в місто Львів автобусом можна за 22 ч 55 мин. Відстань між містами становить 1187 км.

Вартість квитків на автобус Дружківка – Львів

В середньому ціна квитка становить 1100 грн. Найдешевший квиток коштує 1100 грн, а найдорожчий 1100 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Дружківка – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 153 квитків Дружківка – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Дружківка і Львів займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Дружківка

В місті Дружківка знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Дружківка , що знаходится за адресою Дружківка .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Дружківка – Львів
Середня ціна квитка1100 грн
Найдорожчий квиток1100 грн
Найдешевший квиток1100 грн
Найшвидший рейс22 ч 55 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку1
Місто Дружківка пов’язане з автостанціями584