Квитки на автобус Золочів – Зелена-Гура

Список рейсів на завтра по напрямку Золочів – Зелена-Гура


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Золочів – Зелена-Гура ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Золочів, розклад автобусів з м. Зелена-Гура.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Зелена-Гура — Золочів.

Автобусні рейси Золочів – Зелена-Гура

Автобуси Золочів – Зелена-Гура відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 12 рейсів. Дістатися з міста Золочів в місто Зелена-Гура автобусом можна за 16 ч 55 мин. Відстань між містами становить 840 км.

Вартість квитків на автобус Золочів – Зелена-Гура

В середньому ціна квитка становить 922 грн. Найдешевший квиток коштує 904 грн, а найдорожчий 939 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Золочів – Зелена-Гура

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 153 квитків Золочів – Зелена-Гура.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Золочів і Зелена-Гура займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Золочів

В місті Золочів знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Золочів , що знаходится за адресою вулиця Бродівська; будинок 2В .

Автостанції Зелена-Гура

В місті Зелена-Гура знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Зелена-Гура , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 27 .

Зведена інформація по напрямку Золочів – Зелена-Гура
Середня ціна квитка922 грн
Найдорожчий квиток939 грн
Найдешевший квиток904 грн
Найшвидший рейс16 ч 55 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку1
Місто Золочів пов’язане з автостанціями646