Квитки на автобус Замосць – Рівне

Список рейсів на завтра по напрямку Замосць – Рівне


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Замосць – Рівне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Замосць, розклад автобусів з м. Рівне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рівне — Замосць.

Автобусні рейси Замосць – Рівне

Автобуси Замосць – Рівне відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 55 рейсів. Дістатися з міста Замосць в місто Рівне автобусом можна за 5 ч 30 мин. Відстань між містами становить 255 км.

Вартість квитків на автобус Замосць – Рівне

В середньому ціна квитка становить 600 грн. Найдешевший квиток коштує 349 грн, а найдорожчий 706 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Замосць – Рівне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 32 квитків Замосць – Рівне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Замосць і Рівне займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Замосць

В місті Замосць знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Zamostsy , що знаходится за адресою вулиця Грубіжовская; будинок 1 .

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Зведена інформація по напрямку Замосць – Рівне
Середня ціна квитка600 грн
Найдорожчий квиток706 грн
Найдешевший квиток349 грн
Найшвидший рейс5 ч 30 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку4
Місто Замосць пов’язане з автостанціями844