Квитки на автобус Вжесня – Ковель

Список рейсів на завтра по напрямку Вжесня – Ковель


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Вжесня – Ковель ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Вжесня, розклад автобусів з м. Ковель.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ковель — Вжесня.

Автобусні рейси Вжесня – Ковель

Автобуси Вжесня – Ковель відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Вжесня в місто Ковель автобусом можна за 15 ч 45 мин. Відстань між містами становить 608 км.

Вартість квитків на автобус Вжесня – Ковель

В середньому ціна квитка становить 1247 грн. Найдешевший квиток коштує 1247 грн, а найдорожчий 1247 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Вжесня – Ковель

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 180 квитків Вжесня – Ковель.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Вжесня і Ковель займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Вжесня

В місті Вжесня знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Wrzesnia , що знаходится за адресою вулиця Колеева; дім 2 .

Автостанції Ковель

В місті Ковель знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Ковель , що знаходится за адресою бульвар Лесі Українки; будинок 42 .

Зведена інформація по напрямку Вжесня – Ковель
Середня ціна квитка1247 грн
Найдорожчий квиток1247 грн
Найдешевший квиток1247 грн
Найшвидший рейс15 ч 45 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку1
Місто Вжесня пов’язане з автостанціями586