Квитки на автобус Утрехт – Рівне

Список рейсів на завтра по напрямку Утрехт – Рівне


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Утрехт – Рівне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Утрехт, розклад автобусів з м. Рівне.

Автобусні рейси Утрехт – Рівне

Автобуси Утрехт – Рівне відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Утрехт в місто Рівне автобусом можна за 31 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1769 км.

Вартість квитків на автобус Утрехт – Рівне

В середньому ціна квитка становить 3637 грн. Найдешевший квиток коштує 3637 грн, а найдорожчий 3637 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Утрехт – Рівне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Утрехт – Рівне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Утрехт і Рівне займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Утрехт

В місті Утрехт знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Утрехт , що знаходится за адресою Utrecht .

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Зведена інформація по напрямку Утрехт – Рівне
Середня ціна квитка3637 грн
Найдорожчий квиток3637 грн
Найдешевший квиток3637 грн
Найшвидший рейс31 ч 30 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку1
Місто Утрехт пов’язане з автостанціями503