Квитки на автобус Тарнув – Летичів

Список рейсів на завтра по напрямку Тарнув – Летичів


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Тарнув – Летичів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Тарнув, розклад автобусів з м. Летичів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Летичів — Тарнув.

Автобусні рейси Тарнув – Летичів

Автобуси Тарнув – Летичів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Тарнув в місто Летичів автобусом можна за 12 ч 10 мин. Відстань між містами становить 579 км.

Вартість квитків на автобус Тарнув – Летичів

В середньому ціна квитка становить 873 грн. Найдешевший квиток коштує 816 грн, а найдорожчий 980 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тарнув – Летичів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 45 квитків Тарнув – Летичів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тарнув і Летичів займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тарнув

В місті Тарнув знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Тарнув , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 1 .

Автостанції Летичів

В місті Летичів знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Летичів , що знаходится за адресою вулиця Юрія Савицького; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Тарнув – Летичів
Середня ціна квитка873 грн
Найдорожчий квиток980 грн
Найдешевший квиток816 грн
Найшвидший рейс12 ч 10 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку3
Місто Тарнув пов’язане з автостанціями763