Квитки на автобус Жешув – Полтава

Список рейсів на завтра по напрямку Жешув – Полтава


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ряшів – Полтава ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ряшів, розклад автобусів з м. Полтава.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Полтава — Ряшів.

Автобусні рейси Ряшів – Полтава

Автобуси Ряшів – Полтава відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 28 рейсів. Дістатися з міста Ряшів в місто Полтава автобусом можна за 17 ч 45 мин. Відстань між містами становить 1076 км.

Вартість квитків на автобус Ряшів – Полтава

В середньому ціна квитка становить 1224 грн. Найдешевший квиток коштує 1081 грн, а найдорожчий 1397 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ряшів – Полтава

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 6 квитків Ряшів – Полтава.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ряшів і Полтава займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ряшів

В місті Ряшів знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жешув , що знаходится за адресою вулиця Артура Гроттгера; будинок 1 .

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Ряшів – Полтава
Середня ціна квитка1224 грн
Найдорожчий квиток1397 грн
Найдешевший квиток1081 грн
Найшвидший рейс17 ч 45 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку6
Місто Ряшів пов’язане з автостанціями1217