Квитки на автобус Рогатин – Зелена-Гура

Список рейсів на завтра по напрямку Рогатин – Зелена-Гура


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рогатин – Зелена-Гура ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рогатин, розклад автобусів з м. Зелена-Гура.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Зелена-Гура — Рогатин.

Автобусні рейси Рогатин – Зелена-Гура

Автобуси Рогатин – Зелена-Гура відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Рогатин в місто Зелена-Гура автобусом можна за 15 ч 40 мин. Відстань між містами становить 841 км.

Вартість квитків на автобус Рогатин – Зелена-Гура

В середньому ціна квитка становить 985 грн. Найдешевший квиток коштує 950 грн, а найдорожчий 1019 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рогатин – Зелена-Гура

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Рогатин – Зелена-Гура.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рогатин і Зелена-Гура займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рогатин

В місті Рогатин знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Рогатин , що знаходится за адресою вулиця Галицька; будинок 8 .

Автостанції Зелена-Гура

В місті Зелена-Гура знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Зелена-Гура , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 27 .

Зведена інформація по напрямку Рогатин – Зелена-Гура
Середня ціна квитка985 грн
Найдорожчий квиток1019 грн
Найдешевший квиток950 грн
Найшвидший рейс15 ч 40 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку2
Місто Рогатин пов’язане з автостанціями354