Квитки на автобус Рівне – Фоджа

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Фоджа


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Фоджа ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Фоджа.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Фоджа — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Фоджа

Автобуси Рівне – Фоджа відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Фоджа автобусом можна за 34 ч 15 мин. Відстань між містами становить 1572 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Фоджа

В середньому ціна квитка становить 2610 грн. Найдешевший квиток коштує 2610 грн, а найдорожчий 2610 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Фоджа

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 72 квитків Рівне – Фоджа.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Фоджа займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Фоджа

В місті Фоджа знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Foggia , що знаходится за адресою Foggia .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Фоджа
Середня ціна квитка2610 грн
Найдорожчий квиток2610 грн
Найдешевший квиток2610 грн
Найшвидший рейс34 ч 15 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку1
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832