Квитки на автобус Рівне – Флоренція

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Флоренція


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Флоренція ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Флоренція.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Флоренція — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Флоренція

Автобуси Рівне – Флоренція відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Флоренція автобусом можна за 26 ч 34 мин. Відстань між містами становить 1636 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Флоренція

В середньому ціна квитка становить 2451 грн. Найдешевший квиток коштує 2085 грн, а найдорожчий 2733 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Флоренція

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Рівне – Флоренція.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Флоренція займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Флоренція

В місті Флоренція знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Florence , що знаходится за адресою Florence .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Флоренція
Середня ціна квитка2451 грн
Найдорожчий квиток2733 грн
Найдешевший квиток2085 грн
Найшвидший рейс26 ч 34 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку4
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832