Квитки на автобус Рівне – Дружківка

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Дружківка


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Дружківка ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Дружківка.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Дружківка — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Дружківка

Автобуси Рівне – Дружківка відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Дружківка автобусом можна за 18 ч 40 мин. Відстань між містами становить 1007 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Дружківка

В середньому ціна квитка становить 775 грн. Найдешевший квиток коштує 699 грн, а найдорожчий 850 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Дружківка

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 99 квитків Рівне – Дружківка.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Дружківка займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Дружківка

В місті Дружківка знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Дружківка , що знаходится за адресою Дружківка .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Дружківка
Середня ціна квитка775 грн
Найдорожчий квиток850 грн
Найдешевший квиток699 грн
Найшвидший рейс18 ч 40 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку2
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832