Квитки на автобус Рівне – Кельн

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Кельн


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Кельн ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Кельн.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кельн — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Кельн

Автобуси Рівне – Кельн відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 22 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Кельн автобусом можна за 26 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1627 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Кельн

В середньому ціна квитка становить 1983 грн. Найдешевший квиток коштує 1600 грн, а найдорожчий 2818 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Кельн

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 11 квитків Рівне – Кельн.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Кельн займається 9 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Кельн

В місті Кельн знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Cologne , що знаходится за адресою Cologne .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Кельн
Середня ціна квитка1983 грн
Найдорожчий квиток2818 грн
Найдешевший квиток1600 грн
Найшвидший рейс26 ч 30 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку9
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832