Квитки на автобус Кельн – Житомир

Список рейсів на завтра по напрямку Кельн – Житомир


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кельн – Житомир ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кельн, розклад автобусів з м. Житомир.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Житомир — Кельн.

Автобусні рейси Кельн – Житомир

Автобуси Кельн – Житомир відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 18 рейсів. Дістатися з міста Кельн в місто Житомир автобусом можна за 29 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1836 км.

Вартість квитків на автобус Кельн – Житомир

В середньому ціна квитка становить 2249 грн. Найдешевший квиток коштує 1891 грн, а найдорожчий 3372 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кельн – Житомир

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Кельн – Житомир.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кельн і Житомир займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кельн

В місті Кельн знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це одеколон , що знаходится за адресою Cologne .

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Зведена інформація по напрямку Кельн – Житомир
Середня ціна квитка2249 грн
Найдорожчий квиток3372 грн
Найдешевший квиток1891 грн
Найшвидший рейс29 ч 0 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку8
Місто Кельн пов’язане з автостанціями928