Квитки на автобус Рівне – Хемніц

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Хемніц


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Хемніц ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Хемніц.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Хемніц — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Хемніц

Автобуси Рівне – Хемніц відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 28 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Хемніц автобусом можна за 19 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1127 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Хемніц

В середньому ціна квитка становить 1762 грн. Найдешевший квиток коштує 1520 грн, а найдорожчий 2605 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Хемніц

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 63 квитків Рівне – Хемніц.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Хемніц займається 7 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Хемніц

В місті Хемніц знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Хемніц , що знаходится за адресою Георгштрассе .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Хемніц
Середня ціна квитка1762 грн
Найдорожчий квиток2605 грн
Найдешевший квиток1520 грн
Найшвидший рейс19 ч 0 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку7
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832