Квитки на автобус Полтава – Решетилівка

Список рейсів на завтра по напрямку Полтава – Решетилівка


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Полтава – Решетилівка ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Полтава, розклад автобусів з м. Решетилівка.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Решетилівка — Полтава.

Автобусні рейси Полтава – Решетилівка

Автобуси Полтава – Решетилівка відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 338 рейсів. Дістатися з міста Полтава в місто Решетилівка автобусом можна за 0 ч 25 мин. Відстань між містами становить 35 км.

Вартість квитків на автобус Полтава – Решетилівка

В середньому ціна квитка становить 31 грн. Найдешевший квиток коштує 24 грн, а найдорожчий 39 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Полтава – Решетилівка

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 33 квитків Полтава – Решетилівка.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Полтава і Решетилівка займається 23 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Автостанції Решетилівка

В місті Решетилівка знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Решетилівка , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 5 .

Зведена інформація по напрямку Полтава – Решетилівка
Середня ціна квитка31 грн
Найдорожчий квиток39 грн
Найдешевший квиток24 грн
Найшвидший рейс0 ч 25 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку23
Місто Полтава пов’язане з автостанціями1916