Квитки на автобус Хорол – Решетилівка

Список рейсів на завтра по напрямку Хорол – Решетилівка


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Хорол – Решетилівка ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Хорол, розклад автобусів з м. Решетилівка.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Решетилівка — Хорол.

Автобусні рейси Хорол – Решетилівка

Автобуси Хорол – Решетилівка відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 47 рейсів. Дістатися з міста Хорол в місто Решетилівка автобусом можна за 1 ч 10 мин. Відстань між містами становить 74 км.

Вартість квитків на автобус Хорол – Решетилівка

В середньому ціна квитка становить 62 грн. Найдешевший квиток коштує 60 грн, а найдорожчий 66 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Хорол – Решетилівка

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 99 квитків Хорол – Решетилівка.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Хорол і Решетилівка займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Хорол

В місті Хорол знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Хорол-2 , що знаходится за адресою вулиця Глубокодолінская; будинок 27 .

Автостанції Решетилівка

В місті Решетилівка знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Решетилівка , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 5 .

Зведена інформація по напрямку Хорол – Решетилівка
Середня ціна квитка62 грн
Найдорожчий квиток66 грн
Найдешевший квиток60 грн
Найшвидший рейс1 ч 10 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку6
Місто Хорол пов’язане з автостанціями450