Квитки на автобус Переяслав-Хмельницький – Бидгощ

Список рейсів на завтра по напрямку Переяслав-Хмельницький – Бидгощ


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Переяслав – Бидгощ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Переяслав, розклад автобусів з м. Бидгощ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Бидгощ — Переяслав.

Автобусні рейси Переяслав – Бидгощ

Автобуси Переяслав – Бидгощ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 11 рейсів. Дістатися з міста Переяслав в місто Бидгощ автобусом можна за 27 ч 45 мин. Відстань між містами становить 1183 км.

Вартість квитків на автобус Переяслав – Бидгощ

В середньому ціна квитка становить 1492 грн. Найдешевший квиток коштує 1400 грн, а найдорожчий 1584 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Переяслав – Бидгощ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 63 квитків Переяслав – Бидгощ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Переяслав і Бидгощ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Переяслав

В місті Переяслав знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка «Супермаркет АТБ» , що знаходится за адресою вулиця Богдана Хмельницького; будинок 104 .

Автостанції Бидгощ

В місті Бидгощ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Бидгощ , що знаходится за адресою вулиця Ягеллонського; будинок 58 .

Зведена інформація по напрямку Переяслав – Бидгощ
Середня ціна квитка1492 грн
Найдорожчий квиток1584 грн
Найдешевший квиток1400 грн
Найшвидший рейс27 ч 45 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку1
Місто Переяслав пов’язане з автостанціями510