Квитки на автобус Острава – Долина

Список рейсів на завтра по напрямку Острава – Долина


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Острава – Долина ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Острава, розклад автобусів з м. Долина.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Долина — Острава.

Автобусні рейси Острава – Долина

Автобуси Острава – Долина відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 17 рейсів. Дістатися з міста Острава в місто Долина автобусом можна за 11 ч 35 мин. Відстань між містами становить 514 км.

Вартість квитків на автобус Острава – Долина

В середньому ціна квитка становить 1015 грн. Найдешевший квиток коштує 840 грн, а найдорожчий 1167 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Острава – Долина

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Острава – Долина.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Острава і Долина займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Острава

В місті Острава знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Острава-свиней , що знаходится за адресою вулиця Петеркова; будинок 79/5 .

Автостанції Долина

В місті Долина знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Долина , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Острава – Долина
Середня ціна квитка1015 грн
Найдорожчий квиток1167 грн
Найдешевший квиток840 грн
Найшвидший рейс11 ч 35 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку3
Місто Острава пов’язане з автостанціями427