Квитки на автобус Майнц – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Майнц – Львів


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Майнц – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Майнц, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Майнц.

Автобусні рейси Майнц – Львів

Автобуси Майнц – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Майнц в місто Львів автобусом можна за 24 ч 15 мин. Відстань між містами становить 1354 км.

Вартість квитків на автобус Майнц – Львів

В середньому ціна квитка становить 2461 грн. Найдешевший квиток коштує 1719 грн, а найдорожчий 3202 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Майнц – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Майнц – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Майнц і Львів займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Майнц

В місті Майнц знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Mainz , що знаходится за адресою Mainz .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Майнц – Львів
Середня ціна квитка2461 грн
Найдорожчий квиток3202 грн
Найдешевший квиток1719 грн
Найшвидший рейс24 ч 15 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку2
Місто Майнц пов’язане з автостанціями98

Інші маршрути з м. Майнц

Інші маршрути у м. Львів