Квитки на автобус Майнц – Херсон

Список рейсів на завтра по напрямку Майнц – Херсон


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Майнц – Херсон ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Майнц, розклад автобусів з м. Херсон.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Херсон — Майнц.

Автобусні рейси Майнц – Херсон

Автобуси Майнц – Херсон відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Майнц в місто Херсон автобусом можна за 41 ч 0 мин. Відстань між містами становить 2196 км.

Вартість квитків на автобус Майнц – Херсон

В середньому ціна квитка становить 2894 грн. Найдешевший квиток коштує 2255 грн, а найдорожчий 3532 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Майнц – Херсон

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Майнц – Херсон.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Майнц і Херсон займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Майнц

В місті Майнц знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Mainz , що знаходится за адресою Mainz .

Автостанції Херсон

В місті Херсон знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Полковника Кедровського; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Майнц – Херсон
Середня ціна квитка2894 грн
Найдорожчий квиток3532 грн
Найдешевший квиток2255 грн
Найшвидший рейс41 ч 0 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку2
Місто Майнц пов’язане з автостанціями98

Інші маршрути з м. Майнц

Інші маршрути у м. Херсон