Квитки на автобус Лодзь – Пирятин

Список рейсів на завтра по напрямку Лодзь – Пирятин


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Лодзь – Пирятин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Лодзь, розклад автобусів з м. Пирятин.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Пирятин — Лодзь.

Автобусні рейси Лодзь – Пирятин

Автобуси Лодзь – Пирятин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Лодзь в місто Пирятин автобусом можна за 21 ч 50 мин. Відстань між містами становить 1117 км.

Вартість квитків на автобус Лодзь – Пирятин

В середньому ціна квитка становить 1142 грн. Найдешевший квиток коштує 975 грн, а найдорожчий 1302 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Лодзь – Пирятин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Лодзь – Пирятин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Лодзь і Пирятин займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Калиска , що знаходится за адресою алея Влокняжі; будинок 227 .

Автостанції Пирятин

В місті Пирятин знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Пирятин , що знаходится за адресою вулиця Європейська; будинок 154 .

Зведена інформація по напрямку Лодзь – Пирятин
Середня ціна квитка1142 грн
Найдорожчий квиток1302 грн
Найдешевший квиток975 грн
Найшвидший рейс21 ч 50 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку2
Місто Лодзь пов’язане з автостанціями1375