Квитки на автобус Кривое Озеро – Жашків

Список рейсів на завтра по напрямку Кривое Озеро – Жашків


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Криве Озеро – Жашків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Криве Озеро, розклад автобусів з м. Жашків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Жашків — Криве Озеро.

Автобусні рейси Криве Озеро – Жашків

Автобуси Криве Озеро – Жашків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Криве Озеро в місто Жашків автобусом можна за 3 ч 0 мин. Відстань між містами становить 175 км.

Вартість квитків на автобус Криве Озеро – Жашків

В середньому ціна квитка становить 184 грн. Найдешевший квиток коштує 168 грн, а найдорожчий 200 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Криве Озеро – Жашків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 171 квитків Криве Озеро – Жашків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Криве Озеро і Жашків займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Криве Озеро

В місті Криве Озеро знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кривий Thun , що знаходится за адресою вулиця Куйбишева; дім 3 .

Автостанції Жашків

В місті Жашків знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Жашків , що знаходится за адресою вулиця Одеська; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Криве Озеро – Жашків
Середня ціна квитка184 грн
Найдорожчий квиток200 грн
Найдешевший квиток168 грн
Найшвидший рейс3 ч 0 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку2
Місто Криве Озеро пов’язане з автостанціями148