Квитки на автобус Київ – Ганновер

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Ганновер


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Ганновер ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Ганновер.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ганновер — Київ.

Автобусні рейси Київ – Ганновер

Автобуси Київ – Ганновер відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 27 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Ганновер автобусом можна за 25 ч 55 мин. Відстань між містами становить 1740 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Ганновер

В середньому ціна квитка становить 1840 грн. Найдешевший квиток коштує 1520 грн, а найдорожчий 2083 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Ганновер

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 111 квитків Київ – Ганновер.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Ганновер займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Ганновер

В місті Ганновер знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ганновер , що знаходится за адресою Рундештрассе; будинок 12 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Ганновер
Середня ціна квитка1840 грн
Найдорожчий квиток2083 грн
Найдешевший квиток1520 грн
Найшвидший рейс25 ч 55 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку8
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439