Квитки на автобус Хмельницький – Болонья

Список рейсів на завтра по напрямку Хмельницький – Болонья


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Хмельницький – Болонья ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Хмельницький, розклад автобусів з м. Болонья.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Болонья — Хмельницький.

Автобусні рейси Хмельницький – Болонья

Автобуси Хмельницький – Болонья відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Хмельницький в місто Болонья автобусом можна за 26 ч 15 мин. Відстань між містами становить 1568 км.

Вартість квитків на автобус Хмельницький – Болонья

В середньому ціна квитка становить 2846 грн. Найдешевший квиток коштує 2500 грн, а найдорожчий 3192 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Хмельницький – Болонья

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 99 квитків Хмельницький – Болонья.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Хмельницький і Болонья займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Автостанції Болонья

В місті Болонья знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Болонья , що знаходится за адресою площа XX вересня; будинок 6 .

Зведена інформація по напрямку Хмельницький – Болонья
Середня ціна квитка2846 грн
Найдорожчий квиток3192 грн
Найдешевший квиток2500 грн
Найшвидший рейс26 ч 15 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку2
Місто Хмельницький пов’язане з автостанціями1948