Квитки на автобус Харків – Бидгощ

Список рейсів на завтра по напрямку Харків – Бидгощ


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Харків – Бидгощ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Харків, розклад автобусів з м. Бидгощ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Бидгощ — Харків.

Автобусні рейси Харків – Бидгощ

Автобуси Харків – Бидгощ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 138 рейсів. Дістатися з міста Харків в місто Бидгощ автобусом можна за 24 ч 50 мин. Відстань між містами становить 1561 км.

Вартість квитків на автобус Харків – Бидгощ

В середньому ціна квитка становить 1343 грн. Найдешевший квиток коштує 1200 грн, а найдорожчий 1643 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Харків – Бидгощ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 148 квитків Харків – Бидгощ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Харків і Бидгощ займається 12 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Privokzalynaya» , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Автостанції Бидгощ

В місті Бидгощ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Бидгощ , що знаходится за адресою вулиця Ягеллонського; будинок 58 .

Зведена інформація по напрямку Харків – Бидгощ
Середня ціна квитка1343 грн
Найдорожчий квиток1643 грн
Найдешевший квиток1200 грн
Найшвидший рейс24 ч 50 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку12
Місто Харків пов’язане з автостанціями1384