Квитки на автобус Івано-Франківськ – Свебодзін

Список рейсів на завтра по напрямку Івано-Франківськ – Свебодзін


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Івано-Франківськ – Свебодзін ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Івано-Франківськ, розклад автобусів з м. Свебодзін.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Свебодзін — Івано-Франківськ.

Автобусні рейси Івано-Франківськ – Свебодзін

Автобуси Івано-Франківськ – Свебодзін відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Івано-Франківськ в місто Свебодзін автобусом можна за 21 ч 5 мин. Відстань між містами становить 891 км.

Вартість квитків на автобус Івано-Франківськ – Свебодзін

В середньому ціна квитка становить 1059 грн. Найдешевший квиток коштує 1059 грн, а найдорожчий 1059 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Івано-Франківськ – Свебодзін

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Івано-Франківськ – Свебодзін.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Івано-Франківськ і Свебодзін займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Івано-Франківськ

В місті Івано-Франківськ знаходиться 16 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Івано-Франківськ-2 , що знаходится за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 .

Автостанції Свебодзін

В місті Свебодзін знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Свебодзін , що знаходится за адресою вулиця Гротгеру; будинок 5 .

Зведена інформація по напрямку Івано-Франківськ – Свебодзін
Середня ціна квитка1059 грн
Найдорожчий квиток1059 грн
Найдешевший квиток1059 грн
Найшвидший рейс21 ч 5 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку1
Місто Івано-Франківськ пов’язане з автостанціями1241