Квитки на автобус Грубешів – Рівне

Список рейсів на завтра по напрямку Грубешів – Рівне


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Грубешів – Рівне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Грубешів, розклад автобусів з м. Рівне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рівне — Грубешів.

Автобусні рейси Грубешів – Рівне

Автобуси Грубешів – Рівне відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Грубешів в місто Рівне автобусом можна за 4 ч 55 мин. Відстань між містами становить 203 км.

Вартість квитків на автобус Грубешів – Рівне

В середньому ціна квитка становить 349 грн. Найдешевший квиток коштує 349 грн, а найдорожчий 349 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Грубешів – Рівне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 6 квитків Грубешів – Рівне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Грубешів і Рівне займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Грубешів

В місті Грубешів знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Парковка стокротки , що знаходится за адресою вулиця Маршала Йозефа Пілсудського; будинок 55 .

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Зведена інформація по напрямку Грубешів – Рівне
Середня ціна квитка349 грн
Найдорожчий квиток349 грн
Найдешевший квиток349 грн
Найшвидший рейс4 ч 55 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку1
Місто Грубешів пов’язане з автостанціями207