Квитки на автобус Гданськ – Умань

Список рейсів на завтра по напрямку Гданськ – Умань


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Гданськ – Умань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Гданськ, розклад автобусів з м. Умань.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Умань — Гданськ.

Автобусні рейси Гданськ – Умань

Автобуси Гданськ – Умань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 78 рейсів. Дістатися з міста Гданськ в місто Умань автобусом можна за 25 ч 35 мин. Відстань між містами становить 1214 км.

Вартість квитків на автобус Гданськ – Умань

В середньому ціна квитка становить 1338 грн. Найдешевший квиток коштує 1078 грн, а найдорожчий 1702 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Гданськ – Умань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 41 квитків Гданськ – Умань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Гданськ і Умань займається 11 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Гданськ

В місті Гданськ знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гданськ , що знаходится за адресою вулиця 3 травня; будинок 12 .

Автостанції Умань

В місті Умань знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Умань , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Гданськ – Умань
Середня ціна квитка1338 грн
Найдорожчий квиток1702 грн
Найдешевший квиток1078 грн
Найшвидший рейс25 ч 35 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку11
Місто Гданськ пов’язане з автостанціями965