Квитки на автобус Дубно – Збараж

Список рейсів на завтра по напрямку Дубно – Збараж


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Дубно – Збараж ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Дубно, розклад автобусів з м. Збараж.

Автобусні рейси Дубно – Збараж

Автобуси Дубно – Збараж відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Дубно в місто Збараж автобусом можна за 2 ч 25 мин. Відстань між містами становить 101 км.

Вартість квитків на автобус Дубно – Збараж

В середньому ціна квитка становить 86 грн. Найдешевший квиток коштує 78 грн, а найдорожчий 93 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Дубно – Збараж

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 54 квитків Дубно – Збараж.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Дубно і Збараж займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Дубно

В місті Дубно знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автобусна станція Дубно , що знаходится за адресою вулиця Забрама; будинок 26 .

Автостанції Збараж

В місті Збараж знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Збараж , що знаходится за адресою Збараж .

Зведена інформація по напрямку Дубно – Збараж
Середня ціна квитка86 грн
Найдорожчий квиток93 грн
Найдешевший квиток78 грн
Найшвидший рейс2 ч 25 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку2
Місто Дубно пов’язане з автостанціями624